הרגלי הצריכה המודרניים הם אתגר של ממש עבור בעלי עסקים. למעשה, חלק ניכר מהלקוחות מבצעים רכישות אונליין. אם כן, בניית חנות וירטואלית היא יתרון אדיר, ותכנון חנות וירטואלית מבית SEO-TIP הוא מהלך שיבטיח ממשק ידידותי וחווית משתמש אידאלית. המשמעות ברורה: הכנסות גבוהות יותר לבית העסק.

בנוסף ליתרון התחרותי של העסק שלך, חנות וירטואלית חוסכת גם לא מעט עלויות. במקום לשכור חנות, לשלם מיסים, לשפץ, לתחזק וגם להעסיק צוות עובדים, חנות וירטואלית פשוטה יותר לתחזוקה. זהו תהליך מהיר, נוח וזול הרבה יותר. עם הניסיון הרב של חברת SEO-TIP, למעלה מעשור, תוכל ליהנות מאתר מעוצב ומרשים שימשוך את הלקוחות ויביא מכירות.

חברת SEO-TIP הינה חברה מובילה, המתמחה כבר למעלה מ-10 שנים באפיון,
תכנון וביצוע של פרויקטים מורכבים של בניית חנות וירטואלית.

מאפייני החנות הווירטואלית

חנות וירטואלית נראית ככל אתר אינטרנט אחר, אלא שלצד התוכן התדמיתי והמידע השיווקי, האתר מאפשר ללקוחות לצפות במוצרים, לקבל מידע נרחב לגביהם ולבסוף גם לבצע רכישה. קטלוג המוצרים מעוצב באופן מושך ומספק ללקוחות את כל הפרטים הנחוצים לצורך קבלת החלטה. בתהליך הזה הם יכולים גם למלא את עגלת הקניות שלהם, לקבוע את מועדי המשלוח הנוחים להם ולבצע תשלום מאובטח. מאחורי הקלעים פועל בסיס נתונים מורכב ומדויק, שכולל את פרטי הלקוח וההזמנות, והוא זה שמאפשר ללקוחות לראות את כל המידע הנחוץ להם. בנוסף, באמצעות המערכת הזו תוכלו גם לנהל את מערך השירות, לעקוב אחר ההזמנות, ולעדכן את הלקוח בכל שלב בתהליך.

חנות וירטואלית – הערך המוסף

מבחינת בית העסק, חנות וירטואלית מעניקה שורה ארוכה של יתרונות ברורים. מצד אחד, גם עסק של אדם אחד יכול להתנהל באופן מרשים. עם התכנון המדויק של SEO-TIP תוכל לבנות חנות וירטואלית מעוצבת, עשירה ומגוונת, שתמשוך את הלקוחות ותחסוך לך זמן וכסף. בנוסף תוכל:

  • לייצר הכנסות 24 שעות ביממה, 27 ימים בשבוע, גם כשאתה ישן או יוצא לחופשה
  • להגיע לקהל יעד רחב יותר – אפילו מחוץ לגבולות ישראל
  • לצמצם את עלויות התפעול – בלי עובדים, בלי תחזוקת סניפים
  • להקטין את זמן קבלת התשלום – גביה מהירה ומידית באמצעות כרטיס אשראי

בין אם העסק שלך פועל בהצלחה רבה והגיע הזמן להעבירו אל תחום המסחר האלקטרוני, ובין אם אלו הצעדים הראשונים שלך בעולם המקוון, חברת SEO-TIP בניית אתרים מציעה לך ניסיון רב, ידע מקצועי וצוות של מומחים מהשורה הראשונה. במסגרת השירותים המוצעים בחברה תוכלו ליהנות מעיצוב מרהיב, תכנון קטלוגים וירטואליים, כתיבה שיווקית וקידום אתרים.

בואו נעבוד ביחד

מלאו את הפרטים
וקבלו ייעוץ מקצועי חינם